Prowadzę konsultacje indywidualne, zabiegi energetyczne oraz warsztaty rozwojowe, w ramach których jako coach pomagam w ustaleniu konkretnych celów. Spotkania te pozwalają w podejmowaniu lepszych decyzji i pełniejszego korzystania z naturalnych kompetencji. Wspólnie z Klientem przekraczamy bariery, rozszerzamy strefę komfortu i podnosimy poczucie własnej wartości. W trakcie konsultacji wykorzystuję nowoczesne, ale skuteczne techniki, do których zalicza się m.in. Theta Healing. To metoda spowalniania fal mózgowych w celu poprawy równowagi, harmonii w życiu czy rozwoju duchowego.

Jakie konsultacje indywidualne oferuję?

W mojej ofercie znajduje się wiele konsultacji indywidualnych, wśród których dużym uznaniem cieszy się np. technika EFT oraz transformacja za pomocą duchowo-energetycznej integracji. To skuteczne metody pracy nad emocjami, jakie mają wpływ na nasze funkcjonowanie. W trakcie sesji łączą wiedzę psychologiczną z meridianową. Mogę także sprawdzić wpływy astralne czy toksyny. Podczas konsultacji numerologicznych z kolei przygotuję portret numerologiczny i przeanalizuję układ energii.

Zachęcam do kontaktu z Akademią INDYGO Projekt L. B. Lucyny Brzozowskiej w celu poznania kompleksowej oferty konsultacji!