„Twórczość jest przeznaczeniem człowieka.“

Osoby mieszkające w pobliżu Bielska-Białej zapraszam na cotygodniowe warsztaty malowania mandal metodą kropek. Spotkania odbywają się w środy, od godz. 17 i raz w miesiącu w soboty.

Koszt spotkania środowego (3 godziny) to 75 zł dla osób, które pierwszy raz i 55 zł dla kontynuujących. W cenie jest jedna mandala 20 cm namalowana osobiście przez Ciebie na drewnianej, okrągłej sklejce :D, a także farby i inne użyte elementy oraz kawa, herbata, słodka/słona przekąska.

Warsztaty sobotnie (6 godzin) 150 zł. W cenie jest oprócz tego co wyżej także dodatkowa mandala na drewnie o średnicy/boku do 20 cm oraz coś ciepłego do zjedzenia.

Cena nie obejmuje dodatkowych, innych, większych materiałów, np. podobrazi płóciennych (które są droższe) lub w większym rozmiarze. Deseczki i podobrazia, przed spotkaniami gruntuję.

Warsztaty odbywają się przy muzyce medytacyjno-relaksacyjnej, świecy, zapachu kadzidła, w przyjaznej, pełnej życzliwości atmosferze w małych grupach (max 8 osób) u mnie w domu, w towarzystwie dużego, łagodnego psa i trzech kotów. Nie potrzeba mieć żadnych umiejętności, ani talentów by namalować swoją pierwszą mandalę! Wszystkie akcesoria malarskie posiadam, więc nie trzeba też niczego przynosić ze sobą. Dobrze jedynie przynieść ze sobą Intencję.

Po więcej informacji proszę pisać na adres mail, smsa lub kontaktować przez fb (https://www.facebook.com/events/1070505433798429).

„Twórczość – to podglądanie tego, czego jeszcze nie stworzyła natura.“ /Władysław Grzeszczyk/

Bardzo serdecznie zapraszam też do sklepu, na zakupy 🙂 i po zamówienie mandal malowanych przeze mnie z indywidualną Intencją.