Numerologia online wraz z konsultacjami z chirologii to propozycja, którą dedykuję wszystkim osobom pragnącym dokonać wnikliwej analizy osobowości na podstawie liczb, dłoni oraz linii. W trakcie sesji bardzo dokładnie określam predyspozycje Klienta oraz to, w jaki sposób realizuje się on w życiu prywatnym czy zawodowym. Określam także drogi, jakimi prowadzi los i dziedzinę życia, w której dana osoba jest w stanie osiągnąć sukces. Odczytam równocześnie, co przytrafiło się Klientowi w sprawach uczuciowych.

Na czym polega analiza numerologiczna?

Analiza numerologiczna, którą wykonuję, jest drogowskazem przy wyborze ścieżki życiowej. Każda osoba finalną decyzję podejmuje jednak samodzielnie i to, w jaką stronę podąży, zależy tylko od niej. W trakcie spotkań za pomocą liczb pokieruję i zasugeruję, co może się wydarzyć w życiu danej osoby. Główne założenie numerologii dotyczy tego, że w życiu nie zdarzają się przypadki czy zbiegi okoliczności. Wszystko ma swój powód i jest zapisane w portrecie numerologicznym każdego z nas. Przy pomocy liczb można wesprzeć samego siebie w kreowaniu życia.

Zachęcam do zapoznania się ze wszystkimi zaletami konsultacji numerologicznych online, które prowadzę w Akademii INDYGO Projekt L. B. Lucyny Brzozowskiej.

Zapraszam do rezerwacji: