Witaj podróżniku! Cześć  🙂 

Ponieważ spotykamy się w niezwykłej przestrzeni duchowej, w przestrzeni serca, na pewno jesteś mnie ciekawy/ciekawa :). W tych kilku słowach nie opowiem Ci wszystkiego, ale kilka faktów :).

Od kilku lat stałam się przewodnikiem na drodze transformacji poprzez duchowo-energetyczną integrację i współtowarzyszę w procesach odzyskiwania siebie, a także na drodze rozwoju osobistego, pogłębiania relacji i wychodzenia ze starych, niesłużących wzorców.

Skończyłam kilkanaście kursów od Reiki po Coaching i ciągle się uczę (bycie uczniem jest dla mnie bardzo wartościowe).

Między innymi skończyłam:

 • szkolenie Mistrz Coachingu – szkolenie coachingowe z najwyższą aprobatą ACTP ICF – Szkoła Coachów Meritum
 • trenerski kurs EFT – techniki emocjonalnej wolności (w trakcie nauki w Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości oraz Fundacja Numen Iwona Kotłowska).
 • Kurs nauczycielski certyfikowany Soul Body Fusion – prowadzenie sesji indywidualnych (Katarzyna Paciejewska) oraz prowadzenie warsztatów certyfikowanych praktyka SBF (Katarzyna Gwiazdowska)
 • Kurs Theta Healing podstawowy (Magdalena Krawiec)
 • Biologia Świadomości do potęgi Q (Magdalena Wdowiak – Quantum).
 • diagnostyka, uprawnienia do wykonywania praw autorskich – diagnozowania pola aurycznego® (Zbigniew Ulatowski)
 • 9 tygodniowy Proces Integracji Emocjonalnej (Artur Milicki)
 • Roczny kurs – Praktyka Współczucia (Thom Bond, The New York Center for Nonviolent Communication – edycja polska)
 • Coaching 3.0 (Mateusz Grzesiak)
 • Kurs Rozoju Intuicji I i II stopnia (Antoni Przechrzta – Instytut Realizacji Siebie).
 • Reiki I i II stopnia (Bożena Krywult); Reiki II stopnia specjalistycznego (metodą dr. Mikao Usui – Zbigniew Ulatowski)
 • Wypalanie węzłów, więzów, kodów, pieczęci, krzyży karmicznych® (Zbigniew Ulatowski)
 • Indywidualna nauka u Iwony Ritter
 • Kurs podstawowy Refleksoloterapii i Refleksologii (Marta Prychała Zarzycka) oraz szkolenie Jacek Lasek
 • Studia na kierunku psychotronika w Instytucie Psychologii Stosowanej (w trakcie, aktualnie po I roku)

Wiele różnych kursów, w których brałam udział przez lata, nie zbierając certyfikatów, ale kolekcjonując wiedzę i doświadczenie…, np.:

 • Nauka Radykalnego Wybaczania i gry Satori
 • comiesięczne spotkania mini-ustawień z Grażyną Szatkowską
 • warsztat Feldenkraisa (Krzysztof Baszton)
 • warsztaty pracy z miednicą (Katarzyna Damek)
 • TRE
 • kilka webinarów i kursów u Marka Tarana
 • i wiele innych, które trudno spamiętać
 • plus własna psychoterapia i codzienna praktyka.

Prowadzę indywidualne sesje rozwojowo-integracyjne oraz warsztaty online i stacjonarnie od kilku lat.

Poza tematyką duchową i rozwojową zawodowo jestem związana z Uniwersytetem Bielsko-Bialskim, gdzie pracuję na etacie profesora.
Można powiedzieć, że dzielenie się wiedzą jest moim powołaniem 🙂

Mam przyjemność być członkinią Polskiego Stowarzyszenia Haiku, Stowarzyszenia Pisarzy Polskich oraz Stowarzyszenia Autorów Polskich. Jestem również autorką kilku tomików poezji, publikowaną w antologiach, almanachach, czasopismach. Organizowałam spotkania poetyckie, w tym pokazy łączące słowo, obraz i dźwięk, ostatnio przede wszystkim w ramach cyklu Poezja w Aquarium w Klubokawiarni Aquarium w Bielsku-Białej, na które zapraszałam poetów z regionu i dalsza.

Od kilku lat oddaję się pasji malowania intuicyjnego mandal metodą „dot painting”. Maluję z intencją, w natchnieniu, tak, jak fotografuję i tak jak piszę wiersze (oraz naukowe artykuły). Organizuję również cykliczne (cotygodniowe i comiesięczne) warsztaty malowania mandali metodą „kropeczkową” (mandaLovania) również dla osób nieposiadających żadnych umiejętności, czy tzw. zdolności,

Wolny czas spędzam w naturze z aparatem fotograficznym i ukochanym psem o imieniu Pokój. Uwielbiam buddyzm zen i koty, dla których dodatkowo, od czasu do czasu, staję się domem tymczasowym.

**************************************

W swojej ofercie proponuję przede wszystkim usługi, które obejmują kursy rozwoju osobistego oraz konsultacje indywidualne, coaching, sesje rozwojowe. Realizowane są zarówno stacjonarnie w Bielsku-Białej i Lipowej, jak i online. Moi Klienci mogą wybrać spośród licznych szkoleń zdalnych oraz stacjonarnych obejmujących m.in.:

Bez względu jednak na wybór kursu, szkolenia czy sesji, na mojej stronie internetowej umożliwiam bardzo prosty, szybki i skuteczny sposób zakupu tych usług wraz z ustaleniem dogodnego terminu. W tym celu wystarczy wybrać konkretną propozycję i zarezerwować datę jej wykonania poprzez menu: Usługi w Akademii Indygo.

Zachęcam do kontaktu  mailowego (kontakt@projekt-lb.pl) lub telefonicznego (+48 533 871 321), gdzie odpowiem na wszelkie pytania lub wątpliwości. Pierwsza rozmowa jest nieodpłatna i podczas niej ustalimy co może być dla ciebie wspierające w twoim indywidualnym procesie.

Abigail Lucyna Brzozowska 

Napisz kilka słów o sobie - pozostaw swój ślad 🙂

Pozostaw swój ślad <3

 
 
 
 
 
 
Pola zaznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail, nie będzie publikowany.

Możliwe, że Twój wpis będzie widoczny w księdze gości dopiero po jego sprawdzeniu.
21 wpisów.
Bogna Bogna z Bielsko-Biała napisał/a 18 czerwca, 2024 o 10:35
Lucyna ma ogromną świadomość duchową. Dla mnie była wspaniałą towarzyszką w drodze do powrotu do siebie. Jej świadomość i dobro pomogło mi osiągnąć spokój. Nie usprawiedliwia i nie tuszuje zła. Widzi więcej i potrafi to wydobyć z duszy. Polecam każdemu kto szuka czegoś głębiej lub potrzebuje pomocy. Zdecydowanie – Duchowe pogotowie 🙂
admin admin napisał/a 5 kwietnia, 2024 o 09:08
Olga Święcicka o EFT – Techniki Emocjonalnej Wolności "Cześć, Lucyno, obiecałam napisać po ostatnim zjeździe, było mi łatwiej powiedzieć o sobie, nie było stresu, metoda działa. Dziękuję za doświadczenie, życzę Ci(na Ty?) spokojnych i radosnych Świąt, dużo zdrówka i uśmiechu, oraz sukcesów w praktyce EFT! Pozdrawiam Olga Święcicka"
admin admin napisał/a 26 marca, 2024 o 15:48
tak pisze Asia o: NUMEROLOGIA – Wariant06 – portret roku numerologicznego Jestem pod mega wrażeniem ile informacji kryje się pod datą urodzenia 🤩 niesamowite jak bardzo nasze imiona i nazwiska determinują nasze życie. Otrzymałam niesamowite narzędzie – portret roku numerologicznego, który jest rozpisany miesiąc po miesiącu i na każdy dzień roku. Z wielką Wiarą wkraczam w Nowy Rok i za to Ci Lucyna ogromnie dziękuję! Polecam z całego serducha 💚
admin admin napisał/a 26 marca, 2024 o 15:46
tak pisze Agnieszka o: 90 dni do OBFITOŚCI Przepiękny proces 😊Każdy dzień jest ważny, każdy dzień jest inny: jest radosny, szczęśliwy, burzliwy, odkrywczy i zaskakujący. Niesamowita podróż w głąb siebie🧡 Wiele się odkryło, wiele się zadziało niespodziewanego, wiele zostało zrozumiane, wiele jeszcze jest do przepracowania, ale ziarno zasiane! Nie sposób opisać w pigułce jakie to było, Polecam tak po prostu, z serca! pozwól Sobie🌷 Ubuntu 😍
admin admin napisał/a 26 marca, 2024 o 15:44
Tak pisze Agnieszka o: Spotkać siebie. Pakiet o procesie przywracania wewnętrznej radości. Trzy webinary + Medytacja prowadzona Abigail, od momentu jak mnie połączyłaś z moją podświadomością czuję się w jednym kawałku, całością. Moment spotkania się z moją podświadomością był bardzo wzruszający. Przytulenie się do mojej podświadomości był jednym z najbardziej znaczącym momentem w moim życiu. Wiele zmian we mnie dzięki temu nastąpiło. Dużo łatwiej uwalniają mi się teraz moje traumy. Dziękuję 🌹❤️🙂
admin admin napisał/a 26 marca, 2024 o 15:42
Tak pisze Wiolla o: 7 zasad spełnionego życia – Moduł I – Zrealizuj swoje marzenia Na ten kurs zapisałam się z ciekawości, bo znam autorkę lb-projekt ze spotkań z poezją. Zastanawiało mnie co taka Piękna Istota Pisząca – w skrócie PIP 🙂 może stworzyć na bazie książki, którą kiedyś, dawno temu czytałam. No tak, książka, owszem pełna mądrej wiedzy, ale jednym okiem wleciała, a drugim wyleciała. Sama wyczytana wiedza to za mało, przynajmniej tak było w moim przypadku. Kurs online LB-PROJEKT jest świetnym rozwiązaniem dla osób które chcą pracować nad sobą i nad swoim charakterem. Jak wskazuje sam tytuł “7 zasad spełnionego życia” jest to bardzo ważny temat. Ten kurs to naprawdę dobra opcja rozwoju osobistego. Bardzo doceniam, że autorka kursu nie zostawia kursantów samych sobie, bo po każdym module/ temacie organizuje obowiązkowe spotkania grupy on-line (zoom) w celu przedyskutowania trudniejszych zagadnień i sprawdzenia postępów wykonywania ćwiczeń, które są bardzo ważną, jeśli nie najważniejszą częścią każdego tematu. Osobiście doceniam cenne uwagi autorki jako doświadczonej terapeutki, i to w stosunku do każdego kursanta. Chciałabym podkreślić, że osoby uczestniczące w kursie są totalnie zaopiekowane przez łagodną ale i wymagającą panią profesor 🙂
admin admin napisał/a 26 marca, 2024 o 14:18
Tak pisze Małgosia o : Komunikacja w relacji. Jak tworzyć i utrzymać wartościowe związki. Jestem bardzo wdzięczna Lu Si za ten kurs. Przystępnie podana bardzo cenna i precyzyjna wiedza, która otworzyła mi oczy na wiele aspektów relacji. Komunikacja może być o wiele łatwiejsza, jeśli się ma inne spojrzenie na dotyczące nas sprawy, które to zyskałam poznając treść tego kursu. Zdecydowanie pomogło mi to zyskać więcej zrozumienia dla naszych różnic, które są naturalne i dla sytuacji, które wcześniej powodowały wzajemny brak zrozumienia, pretensje i w konsekwencji oddalanie się od siebie. Dotyczy to wszystkich relacji, nie tylko tych partnerskich. Dowiedziałam się też wiele o sobie samej, moich potrzebach, moim języku komunikacji oraz własnych, często nieuświadomionych reakcjach na nieefektywną komunikację z partnerem. A tam gdzie pojawia się świadomość, pojawia się możliwość zmiany. Poznaję lepiej własne potrzeby i uczę się wysyłać o nich lepsze komunikaty w przestrzeń 🙂 Jest nam się razem lepiej. Jestem za to bardzo wdzięczna i mam nadzieję, że wiele osób będzie mogło skorzystać z tej możliwości na poprawę swoich relacji. Dziękuję Lu Si ❤️
admin admin napisał/a 26 marca, 2024 o 14:00
tak pisze Izabela o Wypalanie węzłów, więzów, kodów, pieczęci, krzyży karmicznych ® To był piękny, głęboki proces, w uważnym i bezpiecznym poprowadzeniu. Lucy, byłaś jego wspaniałym towarzyszem. Czułyśmy się i widziałyśmy na odległość. Twoje spostrzeżenia i uwagi ważne i cenne. Dziękuję Ci z serca :*
admin admin napisał/a 23 marca, 2024 o 12:29
tak pisze Joanna o Soul Body Fusion®️ Wyjąrkowy proces, który łączy duszę i ciało. To niezwykłe doświadczenie, które warto powtarzać, aby wznosić się na corsz wyższe wibracje 🙂 polecam z całego serducha🥰
admin admin napisał/a 23 marca, 2024 o 12:28
tak pisze Ula o Soul Body Fusion®️ Niesamowite doznania, prowadzenie w pełnym bezpieczeństwie i z ogromną subtelnością.Warto przeżyć i poczuć to po swojemu, a naprawdę wchodzi się na głębszy poziom nie do opisania. Gorąco polecam współpracę z Lucynka.
admin admin napisał/a 23 marca, 2024 o 12:27
tak pisze Aga o Diagnostyka pola aury Analiza rewelacyjna! Bardzo profesjonalna, rzetelna a jednocześnie w prosty, zrozumialy sposób przekazana informacja Obok konkretów znalazły się cenne uwagi, wskazówki i zalecenia. Obszerne opracowanie przyswaja się w mgnieniu oka 😉 a kropki łączą się z prędkością światła 😉 Dziękuję pięknie!
admin admin napisał/a 23 marca, 2024 o 12:26
tak pisze Małgorzata o Coaching Miałam dzisiaj sesję z Lucynką 💚Nie wiedziałam jak to będzie…Ale jest to metoda spojrzenia w głąb siebie.Rozmowa z Lucynką która delikatnie prowadziła mnie do własnych sugesti ,ocen. Byłam totalnym chaosem wyszłam z sesji poukładanaw kolorach wiosny i lata.♥️Sesja trwała pełna godzinę choć troszkę przekroczyliśmy limit czasu.Pełen profesjonalizm gorąco polecam 🙏🙏🙏
admin admin napisał/a 21 marca, 2024 o 08:48
tak pisze Joanna o Pakiet 5 spotkań Te 5 sesji odmieniło mnie. Wiem, że efekty tej współpracy zostaną ze mną na zawsze. Teraz mam siłę i radość życia oraz pełna świadomość. Dziękuję Lu Si
admin admin napisał/a 21 marca, 2024 o 08:46
Tak pisze Kliw o Konsultacja indywidualna Rozmowa z Abigail pozwala spojrzeć na problem z całkiem innej strony. Uwalnia moc wewnętrzną, dystansuje i stwarza całkiem inną perspektywę. Zyskujesz spokój i pozbywasz się iluzji. Przyglądasz się sobie wnikliwie i stajesz się silniejszy. Łatwiej Ci dostrzec to czego nie widziałeś i zaakceptować to, co uwalnia. Dziękuję.
Admin Admin napisał/a 21 marca, 2024 o 08:45
Tak pisze Syśka o Soul Body Fusion®️ Polecam z całego serca. Niesamowite doświadczenie. Poczucie bezpieczeństwa i zaufanie do prowadzącej.Wszystko na najwyższym poziomie w pięknych wibracjach.
admin admin napisał/a 21 marca, 2024 o 08:44
Tak pisze Joanna o Diagnostyka pola aury Jestem pod wrażeniem tak rozbudowanej analizy aury😍 Dodatkowo wskazówki oraz kontakt z Lucyną, która wyjaśniła niezrozumiałe kwestie. Polecam niezdecydowanym!💙
admin admin napisał/a 21 marca, 2024 o 08:42
Tak pisze Aga o Coaching Piszę z wdzięcznością! Wczoraj na sesji Lucynka mówi: zrobimy coaching… a ja🤔 ale niech się stanie! I się stalo😊 co za wspaniała metoda! Miałam wrażenie rozmowy samej ze sobą przy delikatnej, bardzo wyczuwalnej jak.mgiełka, obecności Lucynki. Prowadziła mnie bez sugestii, oceny, podpowiedzi a w spokoju i w takiej oczywistości 🩷 niebywałe! Przyszłam z bałaganem w szafie – wychodząc poukladane: fasonami, grubościami, kolorami….. Polecam🙏🙏🙏
Lucyna Brzozowska Lucyna Brzozowska z Lipowa napisał/a 15 marca, 2024 o 10:13
Jeszcze jeden próbny wpis 🙂 Sprawdzenie jak działają maile….