W naszej Akademii przeprowadzamy również sesje i zabiegi Reiki online – czyli bezinwazyjnej metody na pobudzenie naturalnych procesów samoleczenia w organizmie. Ilość zabiegów czy sesji leczniczych zależy przede wszystkim od stanu zdrowotnego indywidualnej osoby. Dlatego zawsze wcześniej dobieramy program terapeutyczny. Jedno jest jednak pewne – sam zabieg zapewni relaks i odprężenie. Nasi Klienci nie muszą obawiać się żadnych negatywnych skutków.

Dla kogo przeznaczone są zabiegi Reiki online?

To przede wszystkim propozycja dla osób, które z jakiegoś powodu nie mogą uczestniczyć w sesjach stacjonarnych. Z zabiegu może skorzystać każdy, komu zależy na uzdrowieniu organizmu, odprężeniu i pozbyciu się stresu. Terapia będzie dobrym wyborem dla Pacjentów w każdym wieku, kobiet w ciąży. Mogą zdecydować się na nią również osoby z dolegliwościami fizycznymi czy problemami mentalnymi. Polecam również zastosowanie tej techniki w przypadku zwierząt czy roślin!

W Akademii INDYGO Projekt L. B. Lucyny Brzozowskiej proponuję specjalistyczne zabiegi oraz sesje Reiki online, aby umożliwić każdej osobie dostęp do tej spektakularnej metody! Zapraszam do kontaktu w celu poznania całej oferty.

Zapraszam do rezerwacji: