Polecam także sesję soul body fusion online, która pomaga przywrócić połączenie z wewnętrznym źródłem duszy. Proces ten umożliwia lepszy dostęp do swojej intuicji, poczucie wewnętrznego prowadzenia. W trakcie spotkań opieram się na podstawowej zasadzie twórczyni soul body fusion, która odnosi się do jego zgodności z duchowym prawem odnośnie wyższych częstotliwości zawierających więcej energii przebijającej niższą częstotliwość.

Dla kogo przeznaczone są sesje soul body fusion online?

Przede wszystkim jest to świetna propozycja dla osób, które chcą odzyskać spokój, harmonię i radość w swoim życiu. Metoda ta daje możliwość odzyskania jedności ze sobą, jedności z mądrością i na nowo usłyszenia głosu swojej intuicji. Polecam także tę technikę podopiecznym, którzy doświadczyli trudnych, bolesnych sytuacji, traum, chorób czy śmierci bliskich. Każda z tych sytuacji powoduje, że nasza dusza traci swoje cząstki, rozpada się i zatraca połączenie z ciałem. W efekcie ma się wrażenie niekompletności, nieobecności.

Dla każdej z tych osób przygotowałam innowacyjny program sesji online soul body fusion w Akademii INDYGO Projekt L. B. Lucyny Brzozowskiej. Zachęcam do kontaktu, aby poznać więcej szczegółów.

Zapraszam do rezerwacji: