W swojej ofercie mam również różnorodne talizmany runiczne w formie mandal, które różnią się wzorami oraz średnicą. Produkty te powstały po to, aby wspierać runiczną siłę swojego właściciela. Zawsze podkreślam, że każda runa ma swoją wibrację energii i kształtu. Wiąże się więc z nią pewne znaczenie. Przed wykonaniem mandali zawsze więc uwzględniam to, na jaki rodzaj sił ma wpływać. Proponuję zarówno mandale runiczne, które wspomagają uczucia, pomagają osiągać dobrobyt, jak i wspomagają twórcze zdolności.

Czym są talizmany runiczne?

To magiczne amulety, które zawierają runy o odpowiednim znaczeniu. Od najbardziej odległych czasów, symbole runiczne mogły koncentrować moc i były stosowane do wyjątkowych rytuałów. Znaki te jeśli zostaną właściwie dobrane do osobowości, mogą wpływać na podświadomość, aktywując ukryte siły psychiczne. Sprawdzają się w kształtowaniu osobowości, wzmacniając pewne cechy, a te niechciane eliminując. Amulety w formie znaku runicznego są oryginalną ozdobą o ponadczasowym przeznaczeniu.

Proponuję wiele różnorodnych talizmanów runicznych oraz mandal w mojej w Akademii INDYGO Projekt L. B. Lucyny Brzozowskiej. Zapraszam do zapoznania się ze wszystkimi wzorami tych produktów.

  • Zegary tworzone z intencjąZegary tworzone z intencją
  • Mandala intencjonalna – 20 cmMandala intencjonalna – 20 cm
  • Mandala intencjonalna – 30 cmMandala intencjonalna – 30 cm
  • Mandala intencjonalna – 40 cmMandala intencjonalna – 40 cm
  • Mandale intencjonalne – 50 cmMandale intencjonalne – 50 cm