W swojej Akademii proponuję również specjalnie przygotowane warsztaty rozwoju osobistego, które opierają się na zastosowaniu naturalnych technik psychotronicznych. Pomagają one w codziennym życiu i zachowaniu w nim równowagi. To więc doskonały sposób na to, aby odmieni swoje życie na lepsze, uzyskując dostęp do wiedzy oraz odzyskać uśpioną moc. Warsztaty będą świetną propozycją dla osób pragnących żyć i wprowadzić zmiany w swoim życiu w sposób aktywny.

Dlaczego rozwój duchowy i osobisty jest tak ważny?

Rozwój duchowy jest równoznaczny z pełnowymiarowym rozwojem osobistym, czyli ujmowaniem życia w swoje własne ręce. Dzięki uczestnictwu w warsztatach z tego zakresu można uprościć procedury, które analizują całą rzeczywistość. Umysł w trakcie kursu się uspokaja, a my wspólnie możemy modelować horyzont zdarzeń. Poza tym nasze warsztaty rozwoju osobistego online będą także świetną propozycją dla osób, które z różnych względów nie mogą udać się na sesję stacjonarną.

Dla osób, które chcą sięgnąć po wiedzę i kompetencje umożliwiające przekraczanie własnych granic stworzyłam warsztaty rozwoju duchowego w Akademii INDYGO Projekt L. B. Lucyny Brzozowskiej. Zapraszam do kontaktu!