Medytacje i wizualizacje dedykowane wykorzystują techniki indukcji słuchowej oraz mindfulness. Pozwalają na doświadczenie oczekiwanego stanu: relaksu, spokoju, szczęścia, miłości, dobrostanu dzięki wsłuchaniu się w dźwięki i treści płynące podczas medytacji. Pozwalają na nieinwazyjną, w głębokim relaksie zmianę sposobu myślenia, postrzegania kluczowych aspektów rzeczywistości. Wpływają na obniżenie poziomu stresu, bólu i dyskomfortu, podnoszą poczucie własnej wartości i sprawczości życiowej. Wpływają pozytywnie na pewność siebie. Pozwalają w lekkości, w przyjemny, niosący ukojenie sposób zmienić niesłużące wzorce. W ofercie Akademii Indygo szczególnie polecamy:

  • wizualizację, medytację na zamówienie;
  • wizualizację z medytacją – bądź jak drzewo;
  • wizualizację z medytacją – ocean obfitości z przywołaniem miłości – dla kobiet;
  • wizualizację z medytacją plus relaks – magiczne pudełko;
  • wizualizację z medytacją – zaczerpnij z oceanu obfitości;
  • medytację afirmacyjną podnoszącą wibracje.

Jakie zalety dla ciała i ducha mają wizualizacje i medytacje dedykowane?

Przede wszystkim to idealny sposób na terapię, która koi rozproszony umysł, ucząc akceptacji, dystansu, życzliwości i troski. Medytacja tego typu wpływa na przeprogramowanie niesłużących wzorców, i wyjście z błędnego koła powtarzania ciągle tych samych schematów i sytuacji. Zarówno w obszarze relacji, jak i sukcesu zawodowego czy zarabiania pieniędzy. Proces składa się z kilku, dokładnie przemyślanych etapów – od głębokiej relaksacji przez indukcję słuchową, wizualizację prowadzoną, w której dzięki odpowiednim, symbolicznym obrazom i procesom dochodzi do zmiany, na poziomie podświadomym, starych, niekorzystnych paradygmatów. W efekcie możliwe jest nie tylko nowe spojrzenie na rzeczywistość, ale i bardzo efektywna poprawa twojej sytuacji, która nie wymaga wielu godzin pracy, a odbywa się dzięki mindfulness i lekkości. Wpołączeniu z kursami rozwoju duchowego, buduje odporność i elastyczność psychiczną.

Jeśli szukasz wewnętrznego spokoju, ale także zmiany na głębokim poziomie w relacji, w strefie pieniądza, w zdrowiu czy w kwestii Self Concept poprzez medytację z wizualizacją, to nie mogłeś trafić lepiej! W Akademii INDYGO oferujemy usługi wizualizacji i medytacji dedykowanych, które pozwolą Ci to osiągnąć.