Numerologia i wszelkie analizy w tym zakresie są fascynującym narzędziem, które umożliwia odkrywanie głębszego sensu oraz ukrytego znaczenia liczbowego związanego z życiem. Zgodnie z numerologicznym założeniem liczby mają swoje właściwości czy energię, która wpływa na nasz charakter oraz decyzje. Dzięki przeprowadzonym analizom w tym zakresie moi podopieczni zyskują możliwość samopoznania, zrozumienia siebie głębiej czy wsparcie w podejmowaniu decyzji.

Jakie analizy numerologiczne wykonuję?

W swojej ofercie mam takie analizy numerologiczne, jak m.in.:

  • portret skrócony – umożliwiający podejrzenie scenariusza życia i zrozumienie jego sensu,
  • portret roku numerologicznego – dzięki niemu można zobaczyć, co jest przeznaczone, odkryć możliwości czy potencjalne przeszkody,
  • powinowactwo numerologiczne, które pozwala sprawdzić, z czym jest danej osobie po drodze, jakie typu relacja będzie korzystna i na co zwrócić uwagę w pogłębieniu związku,
  • pogłębiona analiza numerologiczna dążąca do poznania momentu zmiany i okresów przełomowych w życiu, a także głębszego znaczenia noszonych imion.

Zachęcam do kontaktu w celu poznania całej oferty analiz numerologicznych w Akademii INDYGO Projekt L. B. Lucyny Brzozowskiej.