You are currently viewing Kody światła, 05.03.2024

Kody światła, 05.03.2024

Kody światła – 05.03.2024

 

Męskie i kobiece w najbliższym czasie

W polu Ziemi krążą emocje złości, zaborczości, agresji. Są jak iskry, które przenikają przez pole indywidualne istot. Niektórzy z nas mają powłoki ochronne – taką powłoką jest miłość. Męskie, energia męska bardzo chce się wydostać według starych paradygmatów poprzez siłę. Kobiece, energia żeńska faluje. Zostały wstrzymane dostawy wysokowibracyjnej energii pochodzącej od Słońca. To jest taki moment, w którym trzeba poczekać. Jeżeli jesteś mężczyzną możesz skupić się na miłości najmniejszych: małych dzieci, małych zwierząt, słabych i chorych ludzi. To spowoduje, że siła będzie się zamieniała w moc. Jeżeli jesteś kobietą, to twoim zadaniem na najbliższy czas jest pozostać w sobie, nie wychodzić na zewnątrz nie eksponować swoje kobiecości i budować ją, tworzyć od wewnątrz. Dla kobiet jest to czas zwrócenia się do swojego wewnętrznego źródła i nakarmienia samej siebie. To jest taki czas, że Twoim zadaniem jest dać sobie jak najwięcej z poczuciem, że jest to wykarmianie kobiety matki, kobiety kochanki, kobiety przewodniczki. Mężczyzna w tym czasie, teraz, ma za zadanie oddalić się od kobiety i zająć się tym czym ona to w tej chwili się nie będzie zajmowała, a więc zająć się słabymi, zająć się małymi, nie narzucać się kobietom pozostać jednak obecnym u jej boku. Czas mężczyzn nastanie pod koniec marca, w jego drugiej połowie.

Zadbaj o ochronę i dystans

Jesteśmy teraz jak gąbki, które chłoną. Warto więc zbudować dla siebie ochronę – osłonę i nie przejmować bezkrytycznie wszystkiego co napływa. Miłość i obfitość płynie teraz od ziemi, od matki Gai. Możesz teraz czerpać z jej dobrodziejstwa, ale bądź przy tym uważna/uważny żeby nie zabrać jej wszystkiego. Sok z brzozy, kiełki, sosna, wiele, wiele, wiele innych roślin, czosnek niedźwiedzi. Wolno tobie z tego korzystać, ale nie bądź zachłanna, nie bądź zachłanny.

Przyglądaj się.. ale nie podążaj

Energia na ziemi jest w ciągłym ruchu. Widzę też różne egregory, media społecznościowe – większość z nich wygląda jak takie małe plamki, jak skupiska w całym polu informacyjnym niewielkich rozmiarów; największe w tej chwili skupisko to jest tik tok; i najbrzydsze. Ponad tym, oprócz tego pole informacyjne wypełnione jest ludźmi. Jest tam bardzo wiele świecących punkcików – to są centra, ludzie, którzy tworzą informacje na Ziemi; budują ją. I jest kilka promieni informacji, które docierają do nas z różnych części kosmosu, z przestrzeni kosmicznej. Teraz na Ziemi widzę więcej cienia niż światła. To jest taki stan PRZED i on się cały czas zmienia. Twoim zadaniem jest pozostać w spokoju, nie zagłębiać się nadmiernie w cierpienie i smutek; nie zagłębiać się nadmiernie w złość ani w gniew; nie zagłębiać się nadmiernie w żal i nie budować nowych oczekiwań. Jeżeli czujesz, widzisz, że pojawiają ci się myśli destrukcyjne, autodestrukcyjne, pełne cierpienia, lęku niepewności to przyglądaj im się, ale nie wchodź w nie. Przyglądaj się im z lekkością. Możesz wtedy powiedzieć do siebie: widzę to ale to nie pochodzi ode mnie. Bo w 75% to rzeczywiście nie pochodzi od ciebie, jest albo płynącą z pola informacją albo pochodzącą z twojego rodu informacją. Tylko te 25% gdzieś, to jest to, co przyniosłaś/przyniosłeś tu sam. Kiedy zaczniesz czyścić to, czyli NIE NADAWAĆ temu uwagi to zobaczysz co znajduje się pod tym, pod tymi 75%. To jest czas zmiany. Ale możesz też wybrać i pozostać. Jeżeli wybierzesz zmianę to wysłuchaj do końca. Ponieważ ta energia, która teraz płynie wokół nas wymaga zastosowania energetycznego mentalnego i emocjonalnego sita musisz zdecydować – wybrać. Jeżeli wybierzesz zmianę, za każdym razem gdy przychodzą do ciebie te emocje: złości, żalu, lęku, smutku, cierpienia, rozczarowania powiedz do siebie: to nie należy do mnie, to nie jest moje. Przywołaj ufność, przywołaj głęboki spokój, poczuj swoje serce, poczuj pole serca, bądź przy tym delikatny i ostrożna. Nie musisz nic robić, nie musisz transformować tej energii, wysyłać w zamian miłości, po prostu pozostań w sobie. I poczuj skąd to przychodzi: czy jest to twoja emocja, czy jest to energia, którą pobrałeś/pobrałaś z pola informacyjnego? Być może było w tobie ziarenko złości albo smutku, ale zostało ono wzmocnione przez to pole.

Zadbaj o lekkość i skup się na swoich kropkach

Słuchaj muzyki, która niesie radość niekoniecznie medytacyjnej, po prostu muzyki, którą lubisz, która daje ci poczucie, że to jest dla ciebie fajne. Jedz dobre rzeczy, w miarę możliwości nieprzetworzone. Przebywaj jak najwięcej w przyrodzie, dotykaj trawy, drzew, kwiatów. Nie wchodź do grup ludzi, których nie znasz. Jak najmniej korzystaj z dużych skupisk ludzkich, typu hipermarkety – można te same zakupy zrobić w sklepiku osiedlowym.

Ile to potrwa?

Ten proces potrwa jeszcze, jeszcze trochę. Tak z kilka miesięcy ale najbliższe dwa tygodnie dotyczą tego co męskie i żeńskie i o czym mówiłam na początku. Żebyś, jako kobieta, pozostała w swoim wnętrzu i wzmacniała swoją kobiecość od środka, karmiła siebie, a jeżeli jesteś mężczyzną, żebyś zwrócił się jako opiekun, jako ochrona wobec małych i słabych: dzieci, zwierząt, starszych. I abyś nie poganiał kobiet, które są teraz zajęte sobą.

Czas na męskie

W połowie marca lub trochę później, gdy słońce przejdzie do znaku barana, te energie się zmienią. Także: czas mężczyzn, którzy teraz nabierają w sobie mocy, mocy serca już niedługo.

Powodzenia. Z Miłością. Abigail.

Dodaj komentarz