You are currently viewing Zmiana dat – Nowy vs Stary rok

Zmiana dat – Nowy vs Stary rok

Stary vs Nowy ROK

Z Siódemki na Ósemkę

Z filozoficznej i nieco introwertycznej energii siódemki wchodzimy w żniwną, z jednej strony materialną, a z drugiej mistyczną energię ósemki. 

Mnóstwo znajdziecie teraz informacji o tym, co te lata (siedem i osiem) oznaczają, ja więc, bardzo w skrócie napiszę.

 

SIEDEM

Siódmy rok numerologiczny jest dość często rokiem, kiedy powoli dociera do nas o czym było poprzednie sześć lat. Zastanawiamy się co z tego, co założyliśmy w “jedynce” się nam ziściło, a co nie. W jedynce – robiliśmy plan i stawaliśmy “po swojej stronie” – stronie ja, ego; w dwójce – działaliśmy dla dobra drugiego i uczyliśmy się (ponownie) komunikacji; w trójce – poszerzaliśmy nasz krąg wpływu i działaliśmy twórczo, artystycznie; w czwórce – budowaliśmy nasz Dom; w piątce – szaleliśmy w osobistym poszukiwaniu wolności; w szóstce – zwracaliśmy się w stronę kolektywu – Rodziny; a w siódemce – filozofujemy nad tym, czy to jest wszystko ok. Wychodzą na jaw niedoskonałości i nieścisłości, wpadamy w nostalgię, tęsknotę i chcemy dokądś wracać, ale nie wiemy dokąd i pragniemy coś zmieniać, ale nie mamy pewności co… Robimy bilans i różnie w nim wypadamy ;)… Introwertycy czuli się całkiem nieźle, zagłebiając w naukę i filozofię, a  ekstrawertycy nie umieli znaleźć sobie miejsca i czekali już na nowe z utęsknieniem../

 

OSIEM

Rok pod wibracją ósemki jest już całkiem inny i pozwala eksplorować nowe przestrzenie: to rok żniw. Ale też rok awansów zawodowych, rozwoju biznesowego i wszelkiej działalności. Ale to też… UWAGA! rok spłaty karmy ;). Ma to swoje dobre strony – gdyż ta spłata dotyczy także tego, co nam! się od innych należy… To też czas, gdy wszystko co od początku cyklu (2017)  zasialiśmy, co podlewaliśmy, pielęgnowaliśmy i o co dbaliśmy teraz pięknie zaprocentowało, wyrosło, by dostarczyć nam wspaniałych (albo i nie?) plonów! To czas sukcesu, podnoszenia statusu społecznego, a także podejmowania odważnych, zdecydowanych życiowych kroków.  Ostatni moment by dokonać zmian przed wszystko wieńczącym rokiem dziewiątym…

Osiem to też liczba mistyków i wchodzenia w aurę głębokiej duchowości. Czas dla głębokiego połączenia duszy i ciała

 

ZMIANA DAT -> z Piątki na Jedynkę

O ile dość oczywista jest zmiana lat numerologicznych – liczonych jako suma cyfr występujących w roku, o tyle, od dawna fascynuje mnie fakt, że przechodzimy dość nagle z wibracji jednej daty (31.12.2023) na drugą (1.1.2024). Właściwie każdy nowy miesiąc to taka nagła, ostra zmiana wibracji (np. 30.11.2023 – to 3, a 31.12.2023 – to już 5, gdzieś się nam 4 zgubiło 😉 ), ale tu, mamy do czynienia ze zmianą szczególną bo jednocześnie zmienia się wibracja roczna (chociaż tutaj o zmianie mówimy już od września 2023).

Tak, czy siak lubię przyglądać się tym zmianom.

PIĘĆ  – 31.12.2023

Dzień z wibracją pięć to często zmiany, kreatywne myślenie i podróże – piątka to liczba wolności i kreatywności, dlatego ten dzień jest idealnym momentem, żeby wprowadzać wszelkie zmiany do swojego życia, podróżować, tworzyć i kreować, ale także kupować i sprzedawać. To bardzo szczęśliwy dzień. Można powiedzieć, że idealny na to by dobrze się bawić (chociaż można trochę przegiąć z używkami i szaleństwem i w imię wolności i potrzeby eksplorowania nowych światów), ale też by kreować. By zdefiniować swoje NOWE, a to jest przecież za rogiem i to numerologicznie również!

JEDEN  – 1.1.2024

Czy może być lepszy dzień niż JEDEN na początek NOWEGO roku? Nie może. (Tu tylko taka dygresyjka, że rok kończący się zaczynaliśmy od Dziewiątki – czyli liczby końca, domykania, wieńczenia itd… – raczej nie była to energia wznosząca – można powiedzieć, że zaczynaliśmy nowy rok, będą jeszcze całymi sobą w starym… 😉 ).

Ale teraz zaczynamy Nowe od NOWEGO 😀 – czyli, w tym dniu nie tylko nasze ego wysuwa się na pierwszy plan, a nasze JA chce świecić, ale jest to również dobry dzień na inicjowanie wszelkich nowych pomysłów, rozpoczynanie, tworzenie. Wszystko, co tego dnia rozpoczniemy, co zasiejemy – będzie miało swój dalszy ciąg. Uważajmy więc na słowa! (manifestacje są wyjątkowo łatwe), na wszelkie nowe znajomości, na rzucane wyzwania i podejmowane działania. 

W połączeniu z Ósemką – warto inicjować te rzeczy, które są albo wyjątkowo mistyczne, albo związane mocno z działalnością na polu zawodowym – łatwo o sukces!!!

ŻYCZENIA

Ja wszystkim Wam, z całego serca życzę pięknego ósmego roku. Dla każdego z Was będzie to jednak ciut inny rok – raz, że w zależności od własnej wibracji urodzeniowej, a dwa – w zależności od wibracji dnia urodzenia 😉 – a to nie jest to samo – więc od roku numerologicznego i osobistego, ale po analizę zapraszam do kontaktu: kontakt@projekt-lb.pl lub: 533 871 321 (lub tu: https://projekt-lb.pl/kategoria-produktu/numerologia/).

Czyli, że życzę: obfitości, mądrości, lekkości (bo w ósmym łatwo wpaść w sidła materii), pięknych wglądów i wspaniałych żniw!!!

Dodaj komentarz